Projelerimiz

İnşaat projelerimiz Endüstriyel, Konut, Otel, Okul ve Tarihi Eser Restorasyonu olarak beşe ayrılıyor.
endüstriyel inşaat projeleri
Endüstriyel Projeler

1988 yılında İstanbul’da kurulan Atakan Yapı İnşaat, çoğunluğu Türkiyede olmak üzere birçok endüstriyel inşaat projesine imza atmıştır. Kendi eğitimli eleman ve donanımlı ekipmanlarla gerçekleştirdiğimiz her proje deneyimimize deneyim katmış olup, bize mükemmeliyetin ve kalitenin, disiplinli ve detaylara önem göstererek projelerimizi uygulamak gerektiğini göstermiştir.

Devamı.. Endüstriyel İnşaat Projeleri

tarihi eser restorasyonu projeleri
Tarihi Eser Restorasyonu

Atakan İnşaat olarak ülkemizin tarihine duyduğu tutku bizi bulunduğu yörenin yapısına ve kentin dokusuna uygun “Tarihi Eser Restorasyonu ve Koruma” projelerine yöneltmiştir. Çoğunluğu İstanbul, Prens Adalarında olmak üzere Köşk, Konak, Yalı, Otel gibi birçok tarihi eser ve anıtsal yapıyı, tarihi eser restorasyonu projeleriyle ülkemizin kültür mirasına kazandırdık.

Devamı.. Tarihi Eser Restorasyonu Projeleri

Atakan İnşaat İstanbul otel inşaati projeleri

Otel İnşaatı Projeleri

Atakan İnşaat olarak ilk projemiz İstanbul Prenses Adalarının simgesi haline gelen Prenses Otel olmuştur.

Daha ilk projemizden itibaren ekip olarak belirlenen hedeflere doğru, inançlı ve kolektif çalışarak birçok taahhüt otel projesini gerçekleştirmeyi başardık.

Devamı.. Otel İnşaatı Projeleri

konut inşaatı projeleri
Konut İnşaatı Projeleri

Binanın tipi ve Zeminin yapısına göre, zemin etüdünden sonra kullanılıcak en uygun malzeme yine müşterimizle karar verilir. Her bir konut ve rezidans projemizi estetiği ön planda tutarak planlanana göre hızlı ve kaliteden ödün vermeden, doğaya saygı ve bölgenin dokusuna uyum çerçevesinde yürüttük.

Diğer inşaat projelerimizde olduğu gibi konut projelerimizde de müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak üzere elimizdeki her kaynağı kullanmaya çalıştık.

Devamı.. Konut İnşaatı Projeleri

okul inşaatı projeleri
Okul İnşaatı Projeleri

Atakan İnşaat olarak hem şahıs hemde devlet adına birçok okul ve sosyal tesis projesini hayata geçirmenin gururu içerisindeyiz. Eğitime yapılan her yatırımın ülkemize ve gelecek nesillere katkısının bilincinde olarak çok kullanımlı ve güvenli okul ve sosyal tesis inşaa ettik.

Devamı.. Okul İnşaatı Projeleri